banner
Homepage»Novinky na webu»Rychlá půjčka ještě dnes

Rychlá půjčka ještě dnes

Čtvrtek 31.srpna 2017 v 08:00h Přečteno: 937 x

Máte napjatý rozpočet a peníze ze zaměstnání vám dorazí na účet až za několik dní? Tento problém se dá velmi snadně vyřešit. Může vám pomoci takzvaná půjčka před výplatou, která má oproti bankovnímu úvěru řadu výhod. Především to, že nemusíte navštěvovat žádnou kamennou pobočku a vystávat dlouhé fronty než se na vás dostane. Je to mnohem jednodušší. Obvykle si stačí zvolit na titulní straně poskytovatele finančních služeb sumu o jakou máte zájem a dobu splatnosti. Tento druh úvěru je nejčastěji uzavírán do 10 000 Kč a doba splatnosti je 30 dnů. Neznamená to, že by jste si půjčku nemohli prodloužit, ale obvykle je to za nějaký poplatek.

Poté stačí vyplnit základní údaje jako je jméno, příjmení, email, mobilní telefon a odeslat nezávaznou žádost. Ta by měla být posouzena do několika minut. Čím dál více společností používá automatické systémy, které vám sdělí výsledek ihned. Po schválení by jste měl/a obdržet email a nebo vás budou kontaktovat telefonicky. Zdělí vám veškeré bližší informace a poté je na Vás, zda si půjčku vezmete nebo ne. Jako nový zákazník můžete využít nabídky první půjčky zcela bez poplatku. Smlouva je zaslána elektronicky. U vyšší částek ji může doručit kurýr. Peníze jsou převedeny do několika minut na váš účet a je jen na vás, na co je použijete. Rychlá půjčka do výplaty je skvělý nástroj jak si velmi rychle ulevit od finanční tísně, ale není dobré si ji brát příliš často.

Dbejte na to, aby jste včas svůj závazek splatili a vyhnuli se zbytečným poplatkům. Rychlá půjčka ihned je určena především zaměstnancům, kteří pracují na plný úvazek, ale v některých případech ji mohou získat i klienti, kteří mají nižší příjmy a nebo negativní záznam v registru dlužníků.

Doporučujeme si najít dodatečný příjem formou brigády a omezit své výdaje na minimum, poté není žádná půjčka potřeba a vy se nedostanete do problémů.  

Zdroj: PR článek. Oznámkuj

Partneři