banner
Homepage»Sněhové zpravodajství»Kam v zimě na dovolenou? K moři nebo na lyže.

Kam v zimě na dovolenou? K moři nebo na lyže.

Úterý 25.října 2016 v 17:08h Přečteno: 2314 x

Nejenom léto je ideální dobou pro dovolenou. Vyrazit dnes lze kdykoliv v průběhu celého roku. Podívejme se společně na to, co zaujme v období zimy. A to ve spolupráci s webem www.najitdovolenou.cz, který je ideálním rozcestníkem pro toho, kdo hledá to pravé.

Chcete vyrazit za teplem?

Exotická dovolená. To je ten hit, který aktuálně láká stále více. Tomu odpovídají i destinace, které se nabízejí. Zde můžeme očekávat jak kombinaci teplého oceánu, tak i nebe bez mráčků, nebo teploty přesahující třicítku. Hitem posledních let jsou místa, jako:

  • Dominikánská republika
  • Kuba
  • Srí Lanka

Nejsou ale jediná, jelikož nádherné počasí nabídne v zimním obdobní třeba i Bali, stejně jako Thajsko, nebo Mauricius. Zároveň nezapomínejme, že zimní dovolená u moře je dražší, než ta letní, trávená v evropských letoviscích. Ne však výrazně, jelikož týden v exotické destinaci může vyjít i na cenu pod 20 000 korun. Samozřejmě v závislosti na konkrétní lokalitě, nebo typu stravování. Rozhodně nelze říci, že by exotika byla tak nedostupná, jako v minulých letech.

Máte raději lyžování?

Je vaše zimní dovolená spojena spíše s klasikou, tedy s pobytem v horských oblastech? Pokud ano, nebojte se vyrazit mimo naši zemi. Rozhodně potěší bohatý výběr zemí, kde dominuje:

  • Rakousko
  • Itálie
  • Francie
  • Švýcarsko

Všude tam se můžeme setkat se zimními středisky, které ty tuzemské hravě strčí do kapsy. Desítky kilometrů sjezdovek, skvělé zázemí, ale i bohatý výběr ubytování v podobě penzionů, hotelů, ale i soukromých apartmánů. Celý zájezd lze navíc koupit se vším komfortem. Třeba lyžování v Rakousku se skipasem může být spojeno s cestou, ubytováním, permanentkou i službami českého delegáte. Ceny navíc při dané kombinaci nejsou nijak výrazně vyšší, než když byste do vybraného horského střediska vyrazili na vlastní pěst. Přesvědčte se o tom i vy sami!

Zdroj: PR článek. Oznámkuj

Partneři